  • MP023J0R7PBSGTR500
MP023J0R7PBSGTR500
advertisement
Manufacturer No:
MP023J0R7PBSGTR500
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
5781-MP023J0R7PBSGTR500
Package:
0402
Description:
Cap Silicon 0.7pF 25V 0±30ppm/°C 0.02pF SMD 0402 125°C T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MP023J0R7PBSGTR500
  • Package / Case
    0402
  • Number of Terminals
    2
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    0.02pF
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Construction
    Flat
  • Voltage
    25VDC