  • MP013J1R0ABSGTR500
MP013J1R0ABSGTR500
advertisement
Manufacturer No:
MP013J1R0ABSGTR500
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
5781-MP013J1R0ABSGTR500
Package:
0201
Description:
Cap Silicon 1pF 25V 0±30ppm/°C 0.05pF SMD 0201 125°C T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MP013J1R0ABSGTR500
  • Package / Case
    0201
  • Number of Terminals
    2
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    0.05pF
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Construction
    Flat
  • Voltage
    25VDC