  • MOVGT14V120K
MOVGT14V120K
advertisement
Manufacturer No:
MOVGT14V120K
HK JDW NO:
232-MOVGT14V120K
Package:
Disc 14mm
Datasheet:
Description:
MOV & GDT HYBRID 120V 14MM 6000A
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MOVGT14V120K
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    Disc 14mm
  • Supplier Device Package
    Disc 14mm