  • MNR35J5RJ161
MNR35J5RJ161
advertisement
Manufacturer No:
MNR35J5RJ161
HK JDW NO:
687-MNR35J5RJ161
Package:
Datasheet:
MNR35J5RJ161
Step5Bar-code shipping tag
MNR35J5RJ161
  • Number of Pins
    10
  • Resistance
    160Ohm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V