  • MNR18ERAPJ103
MNR18ERAPJ103
advertisement
Manufacturer No:
MNR18ERAPJ103
HK JDW NO:
687-MNR18ERAPJ103
Package:
1606, Convex, Long Side Terminals
Step5Bar-code shipping tag
MNR18ERAPJ103
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.157Lx0.063W 4.00mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±250ppm/°C
  • Resistance
    10kOhm
  • Case Code (Metric)
    3816
  • Case Code (Imperial)
  • Circuit Type
    Isolated
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height
    558.8μm
  • Height Seated (Max)
    0.020 0.50mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
  • Number of Pins
    16
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C