  • MNR15ERRPJ122
MNR15ERRPJ122
advertisement
Manufacturer No:
MNR15ERRPJ122
HK JDW NO:
687-MNR15ERRPJ122
Package:
1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Datasheet:
MNR15ERRPJ122
Description:
Quantity:
In Stock : 13772
Step5Bar-code shipping tag
MNR15ERRPJ122
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
  • Number of Pins
    10
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2011
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    1.2kOhm
  • Case Code (Metric)
    3216
  • Case Code (Imperial)
  • Circuit Type
    Bussed
  • Power Per Element
    31mW
  • Height
    660.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm