  • MNR14ERAPJ751
MNR14ERAPJ751
advertisement
Manufacturer No:
MNR14ERAPJ751
HK JDW NO:
687-MNR14ERAPJ751
Datasheet:
MNR14ERAPJ751
Step5Bar-code shipping tag
MNR14ERAPJ751
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±5%
    8
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    750Ohm
    1
  • Working Voltage
    50V
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm