  • MNR14E0APF1501
MNR14E0APF1501
advertisement
Manufacturer No:
MNR14E0APF1501
HK JDW NO:
687-MNR14E0APF1501
Package:
Datasheet:
MNR14E0APF1501
Step5Bar-code shipping tag
MNR14E0APF1501
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    1.5kOhm
    ARRAY/NETWORK RESISTOR
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V
    ARRAY/NETWORK RESISTOR
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.063W
  • Operating Temperature (Max)
    155°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Size Code
    0612
  • Rated Temperature
    70°C
  • Element Power Dissipation
    0.063W