  • MNR14E0ABJ561
MNR14E0ABJ561
advertisement
Manufacturer No:
MNR14E0ABJ561
HK JDW NO:
687-MNR14E0ABJ561
Datasheet:
MNR14E0ABJ561
Step5Bar-code shipping tag
MNR14E0ABJ561
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2005
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±5%
    8
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    560Ohm
  • Subcategory
    Array/Network Resistors
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm