  • MNR12ERAPJ681
MNR12ERAPJ681
advertisement
Manufacturer No:
MNR12ERAPJ681
HK JDW NO:
687-MNR12ERAPJ681
Package:
0606, Convex
Datasheet:
MNR12ERAPJ681
Step5Bar-code shipping tag
MNR12ERAPJ681
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    0606, Convex
  • Number of Pins
    4
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    MNR
  • Published
    2011
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.063W 1.60mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Discontinued
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    680Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Number of Resistors
    2
  • Circuit Type
    Isolated
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height
    558.8μm
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm
  • Length
    1.6002mm
  • Width
    1.6002mm