  • MNR12ERAPJ473
MNR12ERAPJ473
advertisement
Manufacturer No:
MNR12ERAPJ473
HK JDW NO:
687-MNR12ERAPJ473
Datasheet:
MNR12ERAPJ473
Description:
Quantity:
In Stock : 1711
Step5Bar-code shipping tag
MNR12ERAPJ473
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Published
    2011
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.063W 1.60mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    47kOhm
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height
    558.8μm
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm