  • MNR12ERAPJ271
MNR12ERAPJ271
advertisement
Manufacturer No:
MNR12ERAPJ271
HK JDW NO:
687-MNR12ERAPJ271
Datasheet:
MNR12ERAPJ271
Step5Bar-code shipping tag
MNR12ERAPJ271
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Published
    2011
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.063W 1.60mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    270Ohm
  • Case Code (Metric)
    1616
  • Case Code (Imperial)
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height
    558.8μm
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm