  • MNR12E0ABJ104
MNR12E0ABJ104
advertisement
Manufacturer No:
MNR12E0ABJ104
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
HK JDW NO:
687-MNR12E0ABJ104
Package:
0606, Convex
Datasheet:
MNR12E0ABJ104
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MNR12E0ABJ104
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    0606, Convex
  • Number of Pins
    4
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2001
  • Series
    MNR
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.063W 1.60mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Discontinued
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    100kOhm
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Working Voltage
    50V
  • Power Dissipation
    63mW
  • Number of Resistors
    2
  • Circuit Type
    Isolated
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height
    609.6μm
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm