  • MMZ1005F330CT000
MMZ1005F330CT000
advertisement
Manufacturer No:
MMZ1005F330CT000
HK JDW NO:
769-MMZ1005F330CT000
Package:
0402 (1005 Metric)
Datasheet:
MMZ1005F330CT000
Description:
FERRITE BEAD 33 OHM 0402 1LN
Step5Bar-code shipping tag
MMZ1005F330CT000
  • Package / Case
    0402 (1005 Metric)
  • Core Material
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2011
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
  • Tolerance
    25%
    1 (Unlimited)
  • Current Rating
    200mA
  • Case Code (Metric)
    1005
  • Case Code (Imperial)
  • Impedance
    33Ohm
  • Max DC Current
    200mA
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    500mOhm
  • Current Rating (Max)
    200mA
  • Impedance @ Frequency
    33Ohms @ 100MHz
  • Height
    558.8μm
  • Length
    990.6μm
  • Width
    508μm
  • Height (Max)
    0.022 0.55mm