  • MMU01020C1272FB300
MMU01020C1272FB300
advertisement
Manufacturer No:
MMU01020C1272FB300
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-MMU01020C1272FB300
Package:
Conformal
Description:
Thin Film, 12.7kOhm, 1%,
Quantity:
In Stock : 2038
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MMU01020C1272FB300
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Package / Case
    Conformal
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    1%
  • Termination
    Solder
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    12.7kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Power Rating
    300mW
  • Military Standard
    Not
  • Operating Supply Voltage
    150V
  • Diameter
    1.1mm
  • Length
    2.2mm