  • MMP200FRE681K
MMP200FRE681K
advertisement
Manufacturer No:
MMP200FRE681K
HK JDW NO:
898-MMP200FRE681K
Datasheet:
MMP200FRE681K
Step5Bar-code shipping tag
MMP200FRE681K
  • Size / Dimension
    0.126Diax0.335L 3.20mmx8.50mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    681kOhm
  • Composition
    Metal Film
  • Power (Watts)
    2W
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C