  • MMP100FRF715K
MMP100FRF715K
advertisement
Manufacturer No:
MMP100FRF715K
HK JDW NO:
898-MMP100FRF715K
Datasheet:
MMP100FRF715K
Step5Bar-code shipping tag
MMP100FRF715K
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.087Diax0.232L 2.20mmx5.90mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    715kOhm
  • Composition
    Metal Film
  • Power (Watts)
    1W