  • MMP100FRF330R
MMP100FRF330R
advertisement
Manufacturer No:
MMP100FRF330R
HK JDW NO:
898-MMP100FRF330R
Datasheet:
MMP100FRF330R
Step5Bar-code shipping tag
MMP100FRF330R
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    25 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2014
  • Size / Dimension
    0.087Diax0.232L 2.20mmx5.90mm
  • Tolerance
    ±1%
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    330Ohm
  • Composition
    Metal Film
  • Subcategory
    Fixed Resistors
  • Packing Method
    TR
  • Max Power Dissipation
    1W
  • Construction
    Cylindrical
  • Resistor Type
    FIXED RESISTOR
  • Rated Power Dissipation (P)
    1W
  • Working Voltage
    350V