  • MMP100FRF113R
MMP100FRF113R
advertisement
Manufacturer No:
MMP100FRF113R
HK JDW NO:
898-MMP100FRF113R
Datasheet:
MMP100FRF113R
Description:
MMP Series, Metal Film, 113Ohm, 1W, ±1%, -55°C~155°C
Step5Bar-code shipping tag
MMP100FRF113R
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.087Diax0.232L 2.20mmx5.90mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    113Ohm
  • Power (Watts)
    1W