  • MMP100FRE110R
MMP100FRE110R
advertisement
Manufacturer No:
MMP100FRE110R
HK JDW NO:
898-MMP100FRE110R
Datasheet:
MMP100FRE110R
Step5Bar-code shipping tag
MMP100FRE110R
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    44 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.087Diax0.232L 2.20mmx5.90mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    110Ohm
  • Power (Watts)
    1W
  • Rated Power Dissipation (P)
    1W
  • Working Voltage
    350V