  • MMK5104K50J01L4
MMK5104K50J01L4
advertisement
Manufacturer No:
MMK5104K50J01L4
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-MMK5104K50J01L4
Package:
Datasheet:
MMK5104K50J01L4
Description:
Cap Film 0.1uF 50V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm 100°C
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MMK5104K50J01L4
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.2
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    NRND
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    50VDC|30VAC