  • MMF50SFRE3K3
MMF50SFRE3K3
advertisement
Manufacturer No:
MMF50SFRE3K3
HK JDW NO:
898-MMF50SFRE3K3
Datasheet:
MMF50SFRE3K3
Step5Bar-code shipping tag
MMF50SFRE3K3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    44 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.087Diax0.232L 2.20mmx5.90mm
  • Tolerance
    ±1%
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    3.3kOhm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • Subcategory
    Fixed Resistors
  • Packing Method
    TR
  • Construction
    Cylindrical
  • Resistor Type
    FIXED RESISTOR
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.5W