  • MMF25SFRE680K
MMF25SFRE680K
advertisement
Manufacturer No:
MMF25SFRE680K
HK JDW NO:
898-MMF25SFRE680K
Datasheet:
MMF25SFRE680K
Step5Bar-code shipping tag
MMF25SFRE680K
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    44 Weeks
  • Package / Case
    MELF, 0204
  • Surface Mount
    YES
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.055Diax0.138L 1.40mmx3.50mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    680kOhm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W