  • MMF25SFRE3M01
MMF25SFRE3M01
advertisement
Manufacturer No:
MMF25SFRE3M01
HK JDW NO:
898-MMF25SFRE3M01
Datasheet:
MMF25SFRE3M01
Description:
MMF Series, Metal Film, 3.01MOhm, 0.25W 1/4W, ±1%, -55°C~155°C
Step5Bar-code shipping tag
MMF25SFRE3M01
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.055Diax0.138L 1.40mmx3.50mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    3.01MOhm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W