  • MMF25SDRE5K36
MMF25SDRE5K36
advertisement
Manufacturer No:
MMF25SDRE5K36
HK JDW NO:
898-MMF25SDRE5K36
Datasheet:
MMF25SDRE5K36
Step5Bar-code shipping tag
MMF25SDRE5K36
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.055Diax0.138L 1.40mmx3.50mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    5.36kOhm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W