  • MMF207FRE442R
MMF207FRE442R
advertisement
Manufacturer No:
MMF207FRE442R
HK JDW NO:
898-MMF207FRE442R
Datasheet:
MMF207FRE442R
Step5Bar-code shipping tag
MMF207FRE442R
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.087Diax0.232L 2.20mmx5.90mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    442Ohm
  • Power (Watts)
    0.6W