  • MMF204FRE36R
MMF204FRE36R
advertisement
Manufacturer No:
MMF204FRE36R
HK JDW NO:
898-MMF204FRE36R
Datasheet:
MMF204FRE36R
Step5Bar-code shipping tag
MMF204FRE36R
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2014
  • Size / Dimension
    0.055Diax0.138L 1.40mmx3.50mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    36Ohm
  • Power (Watts)
    0.4W 2/5W