  • MMF204FRE29K4
MMF204FRE29K4
advertisement
Manufacturer No:
MMF204FRE29K4
HK JDW NO:
898-MMF204FRE29K4
Datasheet:
MMF204FRE29K4
Description:
MMF Series, Metal Film, 29.4kOhm, 0.4W 2/5W, ±1%, -55°C~155°C
Step5Bar-code shipping tag
MMF204FRE29K4
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.055Diax0.138L 1.40mmx3.50mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    29.4kOhm
  • Power (Watts)
    0.4W 2/5W