  • MMF204FRE191R
MMF204FRE191R
advertisement
Manufacturer No:
MMF204FRE191R
HK JDW NO:
898-MMF204FRE191R
Datasheet:
MMF204FRE191R
Step5Bar-code shipping tag
MMF204FRE191R
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    191Ohm
  • Power (Watts)
    0.4W 2/5W
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.055Diax0.138L 1.40mmx3.50mm