  • MMF-25FRF57K6
MMF-25FRF57K6
advertisement
Manufacturer No:
MMF-25FRF57K6
HK JDW NO:
898-MMF-25FRF57K6
Package:
MELF, 0207
Datasheet:
MMF-25FRF57K6
Step5Bar-code shipping tag
MMF-25FRF57K6
  • Package / Case
    MELF, 0207
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.087Diax0.232L 2.20mmx5.90mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    57.6kOhm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W