  • MMB0207WC3322FB100
MMB0207WC3322FB100
advertisement
Manufacturer No:
MMB0207WC3322FB100
HK JDW NO:
866-MMB0207WC3322FB100
Package:
0207
Description:
Thin Film, 33.2kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
MMB0207WC3322FB100
  • Package / Case
    0207
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    33.2kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Operating Supply Voltage
    300V
  • Diameter
    2.2mm
  • Length
    5.8mm