  • MMA0204AC1400FB100
MMA0204AC1400FB100
advertisement
Manufacturer No:
MMA0204AC1400FB100
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-MMA0204AC1400FB100
Package:
1406
Description:
Thin Film, 140Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
MMA0204AC1400FB100
  • Package / Case
    1406
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    140Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Operating Supply Voltage
    200V
  • Diameter
    1.4mm
  • Length
    3.6mm