  • MMA02040E3243BB300
MMA02040E3243BB300
advertisement
Manufacturer No:
MMA02040E3243BB300
HK JDW NO:
878-MMA02040E3243BB300
Step5Bar-code shipping tag
MMA02040E3243BB300
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.055Diax0.142L 1.40mmx3.60mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±15ppm/°C
  • Resistance
    324kOhms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Operating Supply Voltage
    200V