  • MMA02040D3323BB100
MMA02040D3323BB100
advertisement
Manufacturer No:
MMA02040D3323BB100
HK JDW NO:
878-MMA02040D3323BB100
Step5Bar-code shipping tag
MMA02040D3323BB100
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Military Standard
    Not
  • Operating Supply Voltage
    200V
  • Length
    3.6mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Ratings
    AEC-Q200
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    MMA - Precision
  • Size / Dimension
    0.055Diax0.142L 1.40mmx3.60mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    332kOhms
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W