  • MMA02040D3252BB300
MMA02040D3252BB300
advertisement
Manufacturer No:
MMA02040D3252BB300
HK JDW NO:
866-MMA02040D3252BB300
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Thin Film, 32.5kOhm, 0.1%,
Step5Bar-code shipping tag
MMA02040D3252BB300
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Package / Case
    Conformal
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    32.5kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Military Standard
    Not
  • Operating Supply Voltage
    200V
  • Diameter
    1.4mm
  • Length
    3.6mm