  • MMA02040C1203FB000
MMA02040C1203FB000
advertisement
Manufacturer No:
MMA02040C1203FB000
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-MMA02040C1203FB000
Package:
0204
Description:
120kOhm, 1%,
Quantity:
In Stock : 10838
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
MMA02040C1203FB000
  • Package / Case
    0204
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    120kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    150V
  • Power Rating
    300mW
  • Operating Supply Voltage
    200V
  • Diameter
    1.4mm
  • Length
    3.6mm