  • MLW3028-18-RB-1A
MLW3028-18-RB-1A
advertisement
Manufacturer No:
MLW3028-18-RB-1A
HK JDW NO:
558-MLW3028-18-RB-1A
Step5Bar-code shipping tag
MLW3028-18-RB-1A
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Operating Temperature
    -10°C~50°C
  • Packaging
    Bulk
  • Voltage - Rated DC
    30V
  • Current Rating (Amps)
    5A AC 3A DC
  • Voltage - Rated AC
    125V
  • Switch Function
    Mom-Off-Mom
  • Panel Cutout Dimensions
    Rectangular - 18.70mm x 16.70mm
  • Illumination Voltage (Nominal)
    18VAC