  • ML03V13R3BAT2A
ML03V13R3BAT2A
advertisement
Manufacturer No:
ML03V13R3BAT2A
HK JDW NO:
66-ML03V13R3BAT2A
Description:
MLO™ 3.3pF Ceramic Capacitor ±0.1pF C0G NP0 0.063Lx0.033W 1.60mmx0.84mm -55°C~125°C High Q, Low Loss Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
ML03V13R3BAT2A
    0603 (1608 Metric)
  • Weight
    2.012816mg
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.033W 1.60mmx0.84mm
  • Tolerance
    ±0.1pF
  • Capacitance
    3.3pF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Height
    600μm
  • Thickness (Max)
    0.029 0.74mm