  • ML03V11R1BAT2A\3K
ML03V11R1BAT2A\3K
advertisement
Manufacturer No:
ML03V11R1BAT2A\3K
HK JDW NO:
66-ML03V11R1BAT2A\3K
Package:
0603
Datasheet:
Description:
1.1pF Ceramic Capacitor 0603
Step5Bar-code shipping tag
ML03V11R1BAT2A\3K
  • Package / Case
    0603
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1.1pF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Depth
    838μm
  • Voltage
    250V
  • Length
    1.6mm