  • MKS4D023302A00MI00
MKS4D023302A00MI00
advertisement
Manufacturer No:
MKS4D023302A00MI00
HK JDW NO:
864-MKS4D023302A00MI00
Package:
Description:
Cap Film 0.033uF 100V PET 20% (10 X 2.5 X 7mm) Radial Plastic Rectangular Can 7.5mm 125°C T/R
Step5Bar-code shipping tag
MKS4D023302A00MI00
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.261
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    100VDC|63VAC