  • MKS4C046804F00KSSD
MKS4C046804F00KSSD
advertisement
Manufacturer No:
MKS4C046804F00KSSD
HK JDW NO:
864-MKS4C046804F00KSSD
Package:
Description:
Cap Film 6.8uF 63V PET 10% (18 X 8 X 15mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 100°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
MKS4C046804F00KSSD
  • Product Weight (g)
    3.391
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Voltage
    40VAC|63VDC