  • MHV12-470S06P
MHV12-470S06P
advertisement
Manufacturer No:
MHV12-470S06P
HK JDW NO:
105-MHV12-470S06P
Package:
7-SIP Module
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MHV12-470S06P
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C With Derating
  • Size / Dimension
    4.33Lx0.47W x 0.78 H 110.0mmx12.0mmx19.8mm
  • Power (Watts)
    2.6W
  • Voltage - Input (Max)
    13.2V
  • Output Voltage
    10.8V
  • Voltage - Output 1
    470V
  • Current - Output (Max)
    5.6mA