  • MHP20S6R8F
MHP20S6R8F
advertisement
Manufacturer No:
MHP20S6R8F
HK JDW NO:
6011-MHP20S6R8F
Step5Bar-code shipping tag
MHP20S6R8F
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    6.8Ohm
  • Voltage - Test
    1.5kV