  • MHP-25PRA52-56R
MHP-25PRA52-56R
advertisement
Manufacturer No:
MHP-25PRA52-56R
HK JDW NO:
898-MHP-25PRA52-56R
Description:
56Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
MHP-25PRA52-56R
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    0.02%
  • Temperature Coefficient
    5 ppm/°C
  • Resistance
    56Ohm
  • Composition
    Metal Film
  • Power Dissipation-Max
    250mW
  • Length
    6.1976mm