  • MFR50SFRE52-3K24
MFR50SFRE52-3K24
advertisement
Manufacturer No:
MFR50SFRE52-3K24
HK JDW NO:
898-MFR50SFRE52-3K24
Datasheet:
MFR50SFRE52-3K24
Description:
3.24kOhms, 0.5W 1/2W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
MFR50SFRE52-3K24
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    3.24kOhms
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W