  • MFR50SFRE52-2M3
MFR50SFRE52-2M3
advertisement
Manufacturer No:
MFR50SFRE52-2M3
HK JDW NO:
898-MFR50SFRE52-2M3
Datasheet:
MFR50SFRE52-2M3
Description:
2.32MOhms, 0.5W 1/2W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
MFR50SFRE52-2M3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    33 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    2.32MOhms
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W