  • MFR50SDBE52-2K32
MFR50SDBE52-2K32
advertisement
Manufacturer No:
MFR50SDBE52-2K32
HK JDW NO:
898-MFR50SDBE52-2K32
Datasheet:
MFR50SDBE52-2K32
Step5Bar-code shipping tag
MFR50SDBE52-2K32
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    2.32kOhms
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W