  • MFR2WSFTF52-475K
MFR2WSFTF52-475K
advertisement
Manufacturer No:
MFR2WSFTF52-475K
HK JDW NO:
898-MFR2WSFTF52-475K
Datasheet:
MFR2WSFTF52-475K
Description:
475kOhms, 2W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
MFR2WSFTF52-475K
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.177Diax0.453L 4.50mmx11.50mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    475kOhms
  • Power (Watts)
    2W