  • MFR25SFRE52-54R9
MFR25SFRE52-54R9
advertisement
Manufacturer No:
MFR25SFRE52-54R9
HK JDW NO:
898-MFR25SFRE52-54R9
Datasheet:
MFR25SFRE52-54R9
Step5Bar-code shipping tag
MFR25SFRE52-54R9
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Size / Dimension
    0.075Diax0.134L 1.90mmx3.40mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    54.9Ohm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C