  • MFR25SFRE52-464R
MFR25SFRE52-464R
advertisement
Manufacturer No:
MFR25SFRE52-464R
HK JDW NO:
898-MFR25SFRE52-464R
Datasheet:
MFR25SFRE52-464R
Description:
464Ohm, 0.25W 1/4W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
MFR25SFRE52-464R
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.075Diax0.134L 1.90mmx3.40mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    464Ohm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W